Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 22:48   #8
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Verita zrezygnowana ruszyła w kierunku swoich komnat.
Wśród orszaku służek, który jej towarzyszył poszukała wzrokiem swojej garderobianej - Emmy. Dziewczyna była jej rówieśniczką, co więcej -obie kończyły siedemnasty rok życia w październiku. Verita przywołała służącą gestem dłoni, na co ta od razu się zbliżyła. Była to niewysoka, odrobinę pulchna dziewczyna o ładnej twarzy i zaokrąglonych niczym jabłuszka policzkach.
- Mam nadzieję, że nie ubierzecie mnie w tą paskudną liliową sukienkę. - rzekła do niej Verita marudnym głosem - Kto to widział, żeby dziedziczka sama nie mogła zdecydować w co się ubierze. Czasami wydaje mi się, że służba ma więcej wolności... Mnie znów traktują jak towar na małżeńskim targu. Drogi towar - to prawda, ale to przykre, wiesz?
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline