Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2014, 07:22   #6
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
No dobrze kochani, prosto z mostu. Minął tydzień, a zatem połowa umówionego terminu końca rekrutacji. Jak na razie dostałem jedną kartę, która niestety w takiej wersji w której tkwi w mojej skrzynce, jest nie do przyjęcia Oprócz tego odnotowałem jeszcze jedno zgłoszenie w temacie, ale nawet jeśli Fantomeks przyśle kartę, sesja 1v1 to i tak nie jest coś na co bym się pisał.

Chcę być uczciwy, ale ta stojąca tutaj miałka rekrutacja tylko zaśmieca dział forum. A do tego stopuje moją wenę, gdyż w obliczu takiego obrotu spraw mam parę innych pomysłów - może lepszych od tego. Nie znam dobrze Wolsunga i może właśnie z tego względu nie umiałem stworzyć zachęcającej rekrutacji.
Lejdis end dżentelmen, dla mnie sprawa jest jasna; proszę o przeniesienie wątku do archiwum.

ps
to fakt, że nowym jest tutaj trudniej.
(w końcu i tak dostaniecie pstryczka w nos i poprowadzę sesję na tym forum) <bojowniczy nastrój>
 
__________________
Marchewkom tak a burakom NIE!

- Zenek, "Buraki"
denmad jest offline