Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2014, 16:46   #3
zabawowy sigmund
 
zabawowy sigmund's Avatar
 
Reputacja: 1 zabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłość
Miło usłyszeć


Dzięki za uwagi i już prostuję:

-W pbfy grywałem jeszcze na Tawernie. Parę pomistrzowałem, także mam ogólne rozeznanie i jako takie pojęcie. Zastrzegam jednak, że zapewne nic mi do miejscowych wyjadaczy.

-Prolog jest oczywiście wliczony (pewnie pobawię się w nim chronologią), żeby dać postaciom jako takie wyczucie grupy i stylu sesji.

-Dopasowanie plot twistów może być jak najbardziej problematyczne, także lista, jak i same wyniki są do zmiany tak długo, jak nie mamy jeszcze kompletu postaci. Np. W wypadku postaci z 4 innych stanów, prawdopodobnie poleci pokrewieństwo. Inny przypadek: Hiperkatolicki kaznodzieja, zamiast zakochać się w szamanie płci męskiej, wykształci do niego silną więź emocjonalną - poczuje się zobowiązany go nawrócić do kochającego Boga itd.

Jeśli chodzi o jako taki fluff, czy tekst "na wczucie" z chęcią coś napiszę. Wczorajszą rekrutację zakładałem nad ranem po ciężkim dniu i nie chciałem, by sam tekst był wymuszony.
Prawdopodobnie wrzucę coś później na tym weekendzie.

Jak najbardziej zapraszam do sesji

Edit: Wracając do Twistów: Pamiętajcie - to tylko sugestie. Np jeżeli wasza postać jest uzależniona od jakiegoś narkotyku, będzie to miało na nią różny wpływ zależnie od konceptu postaci i jej mechaniki (charakter/siła woli)
 

Ostatnio edytowane przez zabawowy sigmund : 25-04-2014 o 16:49.
zabawowy sigmund jest offline