Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2014, 17:06   #7
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Jeszcze raz przejrzę post wieczorem by poprawić "ewentualne" błędy.

Macie tyle czasu ile wam potrzeba na napisanie, tydzień jednak myślę powinien wystarczyć.

Tak, tak. W końcu się spotykacie wszyscy. Pierwsi są Nimitz i Płomyk i mają kilka dni na poznanie się. Postać Nimitz nie orientuje się na początku, że ten chłopiec to gnom.
Postać Autumm jest waszym przełożonym ale jak się będziecie do niej odnosić to już wasza sprawa, niektórym z was pewne zachowania ujdą bardziej niż innym zapewne.

Możecie pisać aż do momentu dotarcia do zabudowań młynu. Jest to młyn wodny zresztą. młyn

-2- nie pisałem części dla Ciebie konkretnej ale jesteś w oddziale Irgun i również będziesz w grupie wybierającej się po zboże choć chuderlak z Ciebie :P

We wtorek i środę mam wolne więc wtedy będę miał więcej czasu by odpowiadać na pytania czy pomóc wam jakkolwiek będziecie tego potrzebować.

Btw. od tego postu to co macie w ekwipunku obowiązuje, jeśli czegoś zapomnieliście to przepadło, więc uzupełnijcie zanim wstawicie posta jeśli czegoś wam brakuje.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 27-04-2014 o 17:20.
Uzuu jest offline