Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2014, 20:46   #247
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Licze... liczę... i Was nie lubię.

Czas na podsumowanie wyników z sondy:

Egzekwo na drugo-trzecio-czwartym miejscu wylądowali: Asenat, Yarot i Mira.
Miejsce pierwsze - bezapelacyjnie - Nightcrowler

Gratuluję w imieniu swoim, Obsługi LI i Wydawnictwa Książkożerca!

Z Nightem sprawa jest łatwa i przyjemna:
1 miejsce – Neuroshima Hex 3.0 + dowolna koszulka od Karoki

Zostały nagrody za 2 i 3 miejsce... ha, ha
Jako organizatorka konkursu w sumie dziwnie bym się czuła coś w nim wygrywając, więc chętnie zrzeknę się "prawa" do nagród. Jednak jak wybrać czy Asenat, czy Yarot?
Kochani, może się dogadacie? Bo tu już nie chodzi o miejsce, tylko kto którą gierkę woli. Mogę też po prostu zastosować prawo pierwszeństwa, czyli kto pierwszy mi napisze jaką grę chce, taką dostanie.

Przypomnę, mamy nagrody:
Tak Mroczny Władco + dowolna koszulka od Karoki
Osadnicy z Catanu + dowolna koszulka od Karoki



Jeśli chodzi o nagrody, to koszulki możecie wybrać na stronie KaRoKa - koszulki The Mountain dla ludzi na TAK!. Wybierzcie wzór, kolor (jeśli można), rozmiar i napiszcie do mnie na alicja@ksiazkozerca.pl wraz z adresem, pod który nagroda ma trafić.
----

Tym samym... kończymy konkurs Ostatniej Karczmy.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim osobom, które się w niego zaangażowały. Odzew był mega!
Mam nadzieję, że Licze, którzy nie zdążyli przeczytać zbioru w terminie, nie zniechęcą się. Będziemy wdzięczni za Wasze recenzje i opinie - czy to pozostawione na serwisie Książkożerca.pl - Start czy innym.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem