Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 18:10   #21
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mira
Hmm... Nie potrafię wgrać avatarka do sesji. Wydaje mi się, że wszystko robie dobrze, ale żeby nie było, pokaże to krok po kroku:
Gdy wchodzę w swoją sesję klikam (w tym górnym okienku gdzie wypisane są postacie biorace udział) na moją postać. Następnie edycja karty. Tu klikam w przeglądaj, żeby wybrać obrazek i wybieram avatarka z mojego dysku (podpowiedziano mi, żebym umieściła go u siebie na pulpicie - nic to nie dało). Potem klikam wyslij, wyskakuje komunikat, że karta postaci została zaktualizowana no i tyle - żadnych bledów. Avatarka edytowałam na tysiące sposobów. Próbowałam zapisać jako jpg, gif i mapa. Zawsze mial mniej niz 200-200piks. a nawet mniej niz 100 - to tez nic nie dalo.
Podchodziłam do tego też na 2-uch przeglądarkach: Operze i IE, firewall'a nie mam, zabezpieczenia obniżyłam specjalnie.
Ma ktoś pomysł co z tym robić?
Hmm mam ten sam problem, nie mogę wstawić avatara do sesji a próbowałem na każdy sposób już...
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem