Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2014, 13:43   #253
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Serdeczne gratulacje dla Zwycięskiej Czwórki! Nazwałbym was fantastycznymi, ale nie wiem, czy to nie jest nazwa chroniona, a na ewentualne procesy z Marvelem nie mam czasu. Pancernymi też was nie nazwę, bo tak trochę głupio - ktoś musiałby być tym cyganem z wąsami...

Wiem! Od teraz będziecie Liczną Czwórką™! Wszak cztery osoby na dwóch stopniach to już liczny tłok. Taki już na granicy przyzwoitości.

Nie no, koniec żartów. Przecież nie ma czegoś takiego jak granice przyzwoitości.

Dziękuję wszystkim moim followersom. Niewiele brakło, a byśmy Nightcrowlera przegonili. Nie narzekam, i tak było was więcej niż się spodziewałem (serio), ale wiadomo, niesmak zostaje, wszak było tak blisko...

Konkurs super, już ot mówiłem, ale warto powtórzyć, na wypadek, gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości

Warto też wskazać palcem cosik na potwierdzenie prawdy życiowej, która przyświeca całemu memu życiu, jak i moim występom w tym konkursie. Mianowicie chodzi o zdanie "Za mało czasu było". Potwierdzeniem będą tu liczby. Przez miesiąc 30 (albo i kilka więcej) osób zdążyło przysłać swoje prace. W ciągu 3 tygodni zdążyły zagłosować 23 osoby.

Chyba wszystko jasne, no nie?
Za mało czasu było


Jeszcze raz gratuluję nagrodzonym, jak i tym, którzy zostali nieco w tyle, i czekam z niecierpliwością, aż ktoś rzuci mi kolejny temat, żebym mógł ruszyć swój leniwy zad i zacząć pisać.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem