Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 19:02   #21
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
- Ha! Ja i koń! Ta bestia mnie zje na śniadanie! Statek, powiadam! Dajcie mi dobry, żeglowny szkuner a wyprzedzę całe towarzystwo... albo lepiej galerę, bo w Topalowej Zatoce o tej porze roku wiatry bywają bardziej kapryśne od mej ciotki Matyldy! - orzekł hobbit.

Obserwując przemianę Massaja, hobbit wybałuszył oczy:

- Na garkuchnię mej babki! Powiało magią! Ale powiedz mi, cny Massaju, co uczynisz, kiedy zostaniesz ranny? Jak wszelakim ciekawskim wytłumaczymy, żeś bez konia, kiedy wszyscy pozostali konno? I czy chcesz w tej formie podróżować całymi dniami? Toć dopiero zwróci na nas uwagę! Eee... - hobbit zdał sobie nagle sprawę z potencjalnego utrudnienia - No i powiedz COKOLWIEK, Massaju abyśmy wiedzieli, że w tej formie MOŻESZ mówić!

- Chłopcze! Jak Cię zwą? Poucz no mnie, jak na taką bestyję wsiadać! Czy nie macie nic mniejszego, gdzie nie musiałbym się na siodło katapultować, a co dotrzyma kroku tym - niewątpliwie śmigłym - stworzeniom?

Widząc zaś wzrok Xarda, rzucił:
- Niech Blacker wsiada na czarnego konia! Pasuje doń! - po czym spozierając na Xarda roześmiał się i dodał serdecznie - Żartowałem! Równie dobrze widzę tam Ciebie, lub naszą elfią damę, towarzyszu! Choć, Ty, pani - spojrzał na Luthien - pewnikiem białą jakąś bestyję sobie upatrujesz?
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline