Wątek: Kickstarter
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2014, 20:06   #8
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Anonim ogromnie się cieszę, że widać wyraźnie jak bez słowa kasuje wypowiedzi innych w tym dziale, robię to jednak tylko jeśli nie wnoszą nic do tematu. Twoja uwaga na temat tego, że takie zbiórki wydają Ci się głupie, biorąc pod uwagę, że temat to Kickstarter jest jak najbardziej na miejscu. Co prawda chodziło mi bardziej o ocenę konkretnego produktu, ale opinia "Ja nie lubię takich rzeczy" też się do tego odnosi. Ja na bułkę żebrzącym nie raz dawałem jeśli ma to jakieś znaczenie, a i widziałem dużo droższe i często wyraźniej bezsensowne rozrywki od inwestycji w podręczniki RPG.

Jeśli chodzi o wkładanie forsy w projekt bez pewności czy gdy wypali to twórcy faktycznie go zrealizują, to ja podobne obawy miałem nawet co do Allegro. Niby dadzą mi dane sprzedawcy ale co z tego, skoro dalej to ja muszę się szarpać by koleś mi oddał kasę. Zakupy w sieci opierają się w dużej mierze na opiniach. Jeśli dany sprzedawca się sprawdził i nie zawodził, to istotne jest dla niego by ta opinia pozostała pozytywna. Jak wiadomo czasem człowieka mogą uwielbiać, a jak raz coś skopie to już go nie znoszą. Jeśli Fajne RPG kiedyś wzięło by kasę od fanów i nie wydało potem podręczników, to raz, że znalazło by się paru takich co by ich za to z kasy wytrzepali, to całe wydawnictwo od razu poszło by w piach, a jego członkom by już nie zaufano. Jeśli żyjesz z wydawania podręczników, a potem robisz coś takiego, to odbierasz sobie sposób na życie raczej już na długi czas jeśli nie na zawsze
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem