Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2014, 21:53   #11
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Tak, Wojenny Młoty to czysty dark fantasy, spójrz że jesteś jednym z wielu szarych "żołnierz/wojaków" (jak wolisz) którzy walcząc z chaosem nigdy nie wygrają, chaos w końcu zwycięży nie da się od tego uciec, można to co najwyżej odwlec. Nie mam nic do tego systemu, sam też na nim zaczynałem ale nie zdążyłem się w niego nagrać.

Deadlands słyszałem, widziałem podręcznik i powiem że ciekawi mię ten system ale tak jak Ferr-kon napisał, ta przygoda nie specjalnie do mnie przemawia.

Klanarchia też ciekawy, i tu do Ferr-kona, to jest mało WoD'owe z tego co wiem, nie grałem ale mam podręcznik w pdf'ie, zasadniczo jest to postapokaliptyczne fantasy z elementami technologii.

Mechaworrior nie znam, wcale a wcale, ale tematyka mechów brzmi zachęcająco, jakiś czas temu zastanawiałem się jakby się w coś takiego grało ale raczej chodziło mi o sesje real bądź komunkatory typu TS, Skype.

No a na deser to co uwielbiam, to na co czekałem Shadowrun, z wielką i miłą chęcią w niego zagram, tak jak zagłosowałem, mam już wymyśloną postać tylko wystarczyło by ją stworzyć. Co do tego settingu, o ile mechanika (poza tworzeniem postaci) jest poroniona, porąbana i afe o tyle świat i klimat idealny, mój ulubiony.
 
Raist2 jest offline