Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2014, 00:12   #16
zabawowy sigmund
 
zabawowy sigmund's Avatar
 
Reputacja: 1 zabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Lost Zobacz post

Ktoś zdecydowanie chce tu grać snajperem...

Dodatek spoko, pomijając ilustracje. Chętnie wykorzystam nową mechanikę obrażeń, bo (jak zresztą wszystko) jest lepsza, niż ta z podstawki.

Koncept szczęścia mi się nie podoba, bo może mocno rzutować na mechanikę postaci.

Psionik... tu mnie boli. Z jednej strony kocham odgrywanie "magicznych" postaci, a z drugiej wydaje mi się, że spruje to strasznie koncept. Gdyby ktoś chciał grać kimś takim, to owszem można, ale bardziej polecałbym chociażby starego, dobrego Szamana. Psionik to mutant.

Ogólnie: approved.
Czujcie się swobodnie, jeśli chcecie coś wykupić z jego zbrojowni, albo sztuczek.


EDIT:

Maaan. Ten rozdział o Ołowiu to klimatyczna perełka. Dzięki.
 

Ostatnio edytowane przez zabawowy sigmund : 01-05-2014 o 01:53.
zabawowy sigmund jest offline