Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2014, 01:43   #18
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Ja także pomyślę nad postacią (co jeszcze nie oznacza, że ją wyślę, ale są na to duże szanse). Co do Waszych rozterek o rekrutacji, to na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że mam teraz trochę więcej luzu, co poskutkowało przejrzeniem rekrutek, pewnie u wielu innych osób sytuacja też jest dynamiczna, więc nie ma co za szybko jej zamykać. Moim zdaniem na większą popularność sesji mógłby również wpłynąć nieco bardziej urozmaicony jej wygląd - jakieś pogrubienia najważniejszych rzeczy, obrazki, widoczne oddzielenia poszczególnych części. Tak, jak to w paru innych, nawet obecnie prowadzonych rekrutacjach jest. Merytorycznie wszystko jest dobrze, ale taki "suchy" tekst niestety nie przyciąga wzroku.
 
Zara jest offline