Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2014, 15:35   #15
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gveir Zobacz post
co rozumiesz pod pojęciem osiągnięcie?
Magua, osiągnięcia:
1. Skutecznie przeniknąłem szeregi wrogiej mafii Vegas udając, że nie jestem Huronem, choć taki Sokoli Oko rozpoznał we mnie Hurona w 5 sekund. (mafiozi Vegas dokładnie wiedzą jak wyglądam; Przywara - 100 PD)
2. Od mafii Vegas dostałem misję działania jako przewodnik dla ich oddziału. Postanowiłem wtedy zakończyć misję szpiegowską, więc dałem cynk komu trzeba i wybiliśmy ich niemal do nogi. Niestety jeden mafioza uciekł razem z dwoma dziwkami. (mafiozi Vegas mają mnie za zdrajcę i zastrzelą, gdy tylko zobaczą; Wielka Przywara - 200 PD)
3. Negocjowałem warunki sojuszu Huronów z Francuzami, całkiem nieźle mi szło, ale niestety mój alkoholizm pogłębił się. (Ważne Wydarzenie - 100 PD)
4. Dociągnąłem do końca wątek mojej osobistej walki z ludźmi z Vegas likwidując Dona rodziny mafijnej i udało mi się ujść z życiem (Osiągnięcie - 100 PD).

Osiągnięcia jak w Wolsungu. Albo takie krótkie historyjki jak powyżej jeśli nie dysponujecie Wolsungiem. Ogólnie to od jednego 100 PD, ale jak jest aż tak drastyczne jak zrobienie sobie wroga z jednego z dwóch największych miast w USA to 200 PD. Nic mi nie przychodzi do głowy innego za 200 PD... może zdradzenie Posterunku, gdy wszyscy mają twoje zdjęcie, ale pamiętajcie, że te osiągnięcia ja połączę w jedną całość z historyjkami innych osób. Może być tak, że taka drużyna będzie kompletnie spalona na wschód od Missisipi i Fairbury to jedyne miejsce po tej stronie Appallachów gdzie ludzie staną w waszej obronie (a i tak lepiej zapuścić wąsy lub przefarbować włosy).
 
Anonim jest offline