Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2014, 22:42   #28
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
No dobrze, dostałem 3 karty:

- Feataur
- zabawowy sigmunt
- Kanna

Jestem naprawdę ucieszony i całkowicie usatysfakcjonowany ich poziomem . Każdy jak dotąd rozdał zamiast dziesięciu, trzynaście punktów ... Ale biorę to na siebie, rzeczywiście trochę nieczytelnie tę zmianę wprowadziłem.

Karta od necrona nie napłyneła. Od Sieraka również... Ale napisał, że niestety nieoczekiwana zmiana planów i nie był w stanie jej ukończyć na czas. Napłynęłaby ona w niedzielę.

Stąd moje pytanie do (powiedzmy to oficjalnie) graczy ... Ten zestaw kart jest dla mnie gucio do rozpoczęcia sesji. Zostało ewentualnie jedno wolne miejsce. Ja poczekać mogę, pytanie czy wy chcecie\jesteście w stanie poczekać na Sieraka? Nie chcę naginać niczyich nerwów . Dodam tylko od siebie, ze posta wrzucę dopiero jutro wieczorem.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline