Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2014, 02:02   #4
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Czas na parę słów do tych co nas czytają (mam nadzieję, że tacy są). Tak bardziej poważnie to jak widać czasem jeden z nas będzie wrzucał dwa posty (lub więcej) pod rząd. Nie wynika to z tego, że któryś z nas zlewa a, że nie ma czasu na obrobienie posta. Życie nad LI nie na odwrót. Ta sesja ma zamknąć część wątków z dwóch moich (właściwie naszych ale o tym zaraz) poprzednich i dostarczyć nam frajdy.

W tej turze Bebop obejmuje drugą postać, która będzie jednak pełniła funkcję wspomagającą. Gdy Drake stanie oko w z mutantami i zabójcami Lincoln będzie zbierał dla niego informacje, nie raz stając przed jeszcze większym niebezpieczeństwem mimo to nie będzie głównym bohaterem. Co to oznacza? Może być tak, że przekierujemy fabułę na niego ale do Logan w ostatecznym rozrachunku zmierzy się z historią. I ją zmieni. Czy to wygrywając czy przegrywając.

Czemu naszych nie moich? Prowadziłem dwie sesje w shime na LI w obu brał udział Bebop i jako jedyny śledził fabułę od początku. Z tego powodu ta historia należy na równi do mnie jak i do niego. I nie raz zmieniał jej bieg.

Co do charakterystyk powyżej będą stopniowo aktualizowane.
 

Ostatnio edytowane przez Szarlej : 05-05-2014 o 02:05.
Szarlej jest offline