Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2014, 13:42   #168
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
- Są rzeczy, które się zmieniają - Arina uśmiechnęła się do niego - Bardziej wyczulone zmysły, szybkość reakcji, widzenie w ciemności. Nawet bez eliksirów jest inaczej. Chyba... w sumie nie bardzo pamiętam jak to było bez nich. Zaczęli mi je podawać kiedy skończyłam kilka lat. Jednak emocjonalnie... myślę, że wiedźmini są zwykłymi ludźmi. Choć może mamy lepsze predyspozycje do zabijania, albo to tylko coś co wpajano nam od dzieciństwa. Trudno rozróżnić co jest naturą co wyszkoleniem, a co się mogło zmienić po stosowaniu eliksirów.

Położyła się na trawie wyciągając do góry ręce i rozkoszując się dotykiem traw:
- Dobrze. Czyli od tego momentu na poważnie zabieramy się za organizację wyprawy. W takim razie gdzie się udajemy najpierw i co musimy zorganizować?
 
Eleanor jest offline