Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2014, 16:11   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
-To jakie są zasoby tego bunkra? Na razie pytam głównie o ammo i spluwy

-I my, ci z ciężarówek, znamy się jakoś z Connorem i Bigiem? Choć trochę, że są od Kieby czy w ogółe pierwszy raz się widzim?
1. Jeżeli chodzi o to pierwsze pomieszczenie to są tam skrzynki z amunicją do CKMemów. Tak dwa razy więcej niż Rambo w scenie strzelania z CKM w Rambo4 (czyli od pyty). A takto drobnica wrzucona dość losowo pomiędzy skrzynki z amunicją. Jak ktoś będzie dokładniej przeglądał to pozna te tajemnice.
2. Nie. Pierwszy raz ich widzicie, choć będzie test Sprytu na to.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Jako, że w mojej karcie postaci nie było wyszczególnionego ekwipunku, wątpię by MG teraz pozwolił mi zostać wielbłądem :P

Mnie świta w głowie tylko jedno pytanie - co z meksami?
Na razie zajmowałem się liczbami, bo są ważniejsze przy testach. Co do ekwipunku to dziś się tym zajmę.

Co z Meksami? Uciekli jak wy, a wy uciekając niewidzieliście siebie nawzajem, bo im głębiej w las tym gęstsza mgła. Temat Meksów wróci w grze może.
 
Anonim jest offline