Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2014, 19:55   #1
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
[komentarze] Upiorne Lato nad Lough Corrib [18+]

Witam wszystkich na jeszcze przedwstępnych przygotowaniach, zwłaszcza, że jeszcze nie ma podanych wyników rekrutacji. Na które, mam taką nadzieję, czekacie choć z umiarkowanym zniecierpliwieniem.

Chcę aby nasze miejsce do komentarzy i drobnych dyskusji było już przygotowane...na wszystko .
Jeszcze jedna osoba zadeklarowała dosłanie mi dzisiaj swojej karty, dlatego, zarówno ostateczna lista, jak i wątki personalne, które powstawały na poczet pierwszego posta, pozostaną jeszcze moją słodką tajemnicą, a samo ich dodanie może się odrobinę opóźnić.

Jak można zauważyć, przy samym tytule pojawiła się radosna 18+, jest to odpowiedzią, na niektóre prośby/pytania/zamiary potencjalnych graczy.
Mam nadzieję, że sesja usatysfakcjonuje wszystkie gusta i potrzeby.

Na ten moment to chyba tyle. Do usłyszenia później .

Gratuluję wszystkim. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić. W związku z oczekiwaniem przeze mnie na ostatnie kp, które nie doszły pojawienie się posta przewiduję na dzień jutrzejszy. Zapraszam, do dodawania obrazów swoich postaci w panelu .
 

Ostatnio edytowane przez Nimitz : 09-05-2014 o 00:53.
Nimitz jest offline