Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2014, 14:16   #14
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam nadziej, że uda się go szybko wyeliminować.

EDIT: Tzn. Problem, nie kumpla
-No, no... Oczywiście, że o tym myśleliśmy

-Ok, mam plana Do rkm-ów wystarczą chyba ze dwie osoby. Reszta może się skitrać na dole.

-Zgaście światło by nas nie było widać w tych strzlenicach.

-Mam nadzieję, że uda nam się ich zatrzymać choć na chwilę. Może skończą im się laski dynamitu jak tak będą wrzucać w strzelnice?

-Jakby co to spadamy do pomieszczenia głównego zamykając za sobą drzwi. Nawet jeśli wedrą się jak Taco do srodka przez strzelnice znów syskamy trochę czasu jak staną pod drzwiami.

-Można jeszcze od ręki zamknąć te ambrazury co raczej uniemożliwi im wrzucenie czegoś do środka ale i odda w ich władanie całe przedpole bunkra. Będą mogli łazić, podkładać i wrzucać co i gdzie chcą. Więc wolałbym ich pokosić ich póki się da.

-Ale jak ktoś ma jakieś fajne pomysły albo granaty albo noktowizory albo cóś to się nie krępujcie Ammo też bym nie pogardził bo coś MG milczy na ten temat to chyba niezbyt dobrze to wygląda...
 
Pipboy79 jest offline