Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2014, 14:29   #15
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Coś z akcjami i reakcjami postaci oraz czasem zaczyna się za mocno mieszać. Przeboleję próbę zrobienia z mojej postaci pielęgniarki, ale o zostaniu niańką raczej już Andy krzyczał do moich pleców. Poza tym chyba nie zrozumiałam układu pomieszczeń. Z tego co wyczytałam wydawało mi się, że jest wejście do bunkra ze strzelnica (gdzie znajduje się cała grupa+dziadek i dzieciak) potem korytarz o szerokości jednej osoby w głąb bunkra (z którego powinni nadchodzić gracze od jedno-linijkowych postów)? Ergo: ciężko się minąć idąc gęsiego nawet parami nie wchodząc w wyłomy w ścianie. Niech mi ktoś to wyjaśni.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline