Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2014, 23:42   #14
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To dobrze, ktoś będzie musiał pomóc biednej kobiecie z ciężkimi walizkami
-A są na tyle duże, że zmieści się w środku ciało?



Cytat:
JA POMOGĘ!
-No i już drugi idzie za współudział a sesja jeszcze nie startnęła... Niezłe tempo...



Cytat:
Dzisiaj w nocy, zrobię wszystko aby dodać posta. Rozpisuję wady i zalety.
-Spoko luz. Sama mówiłaś, że może zejść parę dni nawet po rozpoczęciu sesji więc mnie tam styka



Cytat:
Zombi może potwierdzić, że się nie lenię bo już jej zrobiłyśmy.
-To masz wyjątkowego zombi. Standardowe modele to tylko wydają paskudne dźwięki, powłóczą końćzynami więc nie bardzo nadają się na świadków tak mi się wydaje...



Cytat:
Macie chwilkę czasu na oddech (głęboki), zwłaszcza, że chcę dać odrobinę personalizacji, a nie suchy wstęp "stajecie przed domem" nie chcę aby to była ot taka sesja. Dlatego nie gniewajcie się na mnie za bardzo .
-Hmmm... Mamy chwilę czasu? Serio? Ok, chłopcy i dziewczyny to tak, bierzcie te łomy, siekiery, niech ktoś zadzwoni po buldożery i kto tam mówił, że umie zrobić koktajle Mołotowa? Trza dorwać tę ruderę zanim dorwie nas póki mamy inicjatywę



Cytat:
Dodam, że nie lubię uśmiercać graczy. Więc....nie umierajcie. <spogląda groźnie>. Bądźcie rozważni i pomysłowi.
-Ja tam na tamte świat się nie wybieram. Skąd w ogóle komuś mógł przyjść do głowy taki pomysł? Przecie kurde wakacje w domku nad jeziorem no nie?



Cytat:
Przeklejam wady zalety na doca, możecie mnie wspomóc, nie obrażę się ani odrobinkę.
https://docs.google.com/document/d/1...DQ20Wp3Hs/edit <= wady zalety (lista się będzie powiększać)
-Mi nie abla. Chyba nie mam dostępu...
 
Pipboy79 jest offline