Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2014, 21:06   #1
zabawowy sigmund
 
zabawowy sigmund's Avatar
 
Reputacja: 1 zabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłośćzabawowy sigmund ma wspaniałą przyszłość
[Neuroshima 1.5] Władca Zimy - Komentarze i Materiały

Chyba za wcześnie zamknęli rekrutkę...
Dobra panowie, dostali się:

Aves
cb
Latin
Lost
Merill



Po namyśle postanowiłem dopuścić jeszcze Leima do sesji i kretolanda do prologu.
Czekam na ich odpowiedź.

Wybaczcie brak sesji, rozumiem, że jest weekend i że chcielibyście już postrzelać sobie do gangerów w deszczu. Niech mnie licho, jeśli sam bym nie chciał ich wam wystawić. Mam o dziwo całkiem zajęty weekend i prawdopodobnie nie będę miał czasu napisać do dzisiejszej nocy.
Jutro będę wolny popołudniem.
Tak zmieniłem nieznacznie tytuł sesji, bo uważam, że pojedyńczy "władca" bardziej pasuje do ogólnego wydźwięku.
Mogę wam póki co zdradzić, że prolog dzieje się końcem lata, na dożynkach na terenie nowopowstałej wioski przy autostradzie w centralnych stanach. Możecie się zastanowić, co mieliście tam do roboty w ogóle.

Przepraszam serdecznie i życzę powodzenia w sesji.

sig


DOC

 
zabawowy sigmund jest offline