Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2014, 11:08   #223
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra. Post jest.

czas dla Was - kolejna sobota -17 maja 2014r - do północy, moja odpowiedź w niedzielę, czyli już standardowo.

Potrzebuję KOMPLETU postów.

Mira i Baczy - dla mnie najważniejsza jest decyzja w którą stronę skierują się Wasi bohaterowie - czy dalej za Staonem, czy z powrotem w stronę krzyku. Możemy to rozegrać jako posty deklaracyjne lub też rozegrać na GG docku - Wasz wybór

Bebop i Obce - ciekawi mnie, co Wasi bohaterowie zrobią w tej konfrontacji. Zakładam, że Jonasz już może być przy wyjściu, jak planował, Bass - nadal opatruje się zza cylindrem. W Waszym przypadku, podobnie jak z Mirą i Baczym - możemy sprawę załatwić krótkimi postami deklaracyjnymi, aczkolwiek moim zdaniem GG dock przy tym wydarzeniu będzie lepszym, bardziej dramatycznym narzędziem do rozegrania sceny.
 
Armiel jest offline