Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2014, 08:18   #15
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Jaki? A nie wiem, zależy jak nam się sesja rozkręci i czym się drużyna zasłuży. Szóstka to na pewno minimum, bo w tej chwili właśnie wskoczyła na nią drużyna live, a planuję podobnie - awans co rozdział-dwa sesji.

Cóż - mój cyrk, moje małpy, mój piasek i grabki. I tak daję o niebo więcej niż zwykle.

Osobom, które ze mną nie grały uprzejmie sugeruję przejrzenie sesji kampanijnych, np. Opowieści I albo II - nawet wizualnie starczy. Bo widzę, że się podniecacie mechaniką, a jednolinijkowym powergamerom, czy "na-awatarowym" indywidualistom podziękuję za grę. U mnie zawsze storytelling będzie miał priorytet nad mechaniką.

UWAGA: w MythW nie wyskakują żadne powiadomienia, musicie mi przysłać link do karty; tak samo do historii.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 12-05-2014 o 12:09.
Sayane jest offline