Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 20:43   #168
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ej, kochani... Strasznie przepraszam, po raz kolejny z resztą.. Ale nie dam dziś rady napisać posta, mimo, iż zarzekałam się wczoraj zrobić to.. Przepraszam was, ale mam gorczkę i ledwo mogę na fotelu usiedzieć.. Z resztą te pare zdań pisałam ok 20 min..
I pewnie składniowo to one tez leżą.. Serio nie dam rady nic napisać i to mimo najlepszych chęci. Przykro mi potwornie, ale dopiero w pt będę mogła coś napisać..
Bo jutro będę się obkuwać na zaliczenia z chemii i fizyki, które mam w pt..

Pozdr serdecznie
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline