Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 21:07   #32
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Jozue el Buendia Bitanke y Mendez spoglądnął na chłopaka serdecznie i rzekł:

- I ja mam taką nadzieję. Powiedz mi jeszcze, co on takiego zajada, bo wygląda, że lubi, a jakbyś znał tego elfa co tu się tak usilnie dostać stara to również rzeknij co o nim, Alanie.

Wskazawszy gestem głowy, o kogo chodzi, hobbit począł wyjmowac akcesoria palacza. Trzymając fajkę w zębach, wyciągnął kolejno kapciuch, trochę drobnych, chustę, parę rzeczy z kieszeni, przechylił się trochę by sięgnąć do juków, tam znalazł krzemień, jednak mniej więcej na tym etapie stwierdził, że pierwszy raz na koniu może nie dać mu okazji by wypalić w spokoju fajkę, z westchnieniem więc począł chować ulubiony przedmiot. Jego dłonie zwinnie poprawiły przy okazji pas, obciągnęły kaftan, wygładziły poły, potem zaś sprawdziły ułożenie kapelusza z piórkiem i nóg w strzemionach.

Wyczekał odpowiedzi stajennego, pozdrowił go i powiedział:

- No, Bordeaux, pomalutku, ale do przodu...

Następnie zerknął z ciekawością na reakcję konia, wcale nie będąc pewnym, czy bestia nagle nie rzuci się w galop.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline