Wątek: Sesja erotyczna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2014, 12:42   #107
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Temat był, temat był i nic z niego nie wynikło.

Ale ja lubię zakładać sesje, które brzmią teoretycznie interesująco, a w praktyce prawie nie ma do nich kandydatów .
Po głowie od jakiegoś czasu chodzi mi nadzwyczaj prosty, ale pojemny koncept erotycznej Alicji w Krainie Dziwów. Może trochę bardziej nasiąkniętej pokręconą wyobraźnią Americana McGee niż dziecięcą baśnią Lewisa Carrolla, a tym samym bliższą "Alice: Madness Returns", niż "Po drugiej stronie lustra", ale to dobrze - jakbym miał pomysły na prowadzenie erotycznej sesji o małej dziewczynce, to udałbym się na terapię.

Sesja, jak bardzo łatwo się domyśleć, byłaby solowa i do jej przeprowadzenia potrzebowałbym chętnej graczki (czy to zabrzmiało dwuznacznie? bo chyba powinno), która chciałaby stworzyć swoją własną Alicję Liddell i jej fantazyjną krainę, która byłaby ucieczką od sztywnej, wiktoriańskiej Anglii.
Czemu zatem nie zakładam rekrutacji? Po pierwsze - bo adekwatny temat już istnieje. Po drugie - uważam, że sesja, w której erotyka nie jest jedynie pobocznym wątkiem (jak to bywało w moich sesjach), a integralną jej częścią wymaga więcej współpracy przy tworzeniu jej założeń, niż zaproponowanie z góry "będzie tak a tak, kto chętny". Nie oznacza to, że nie mam konkretnego pomysłu - mam, jak najbardziej. Ale pozostawiam go w plastycznej formie.
Jeśli zatem jakaś użytkowniczka chciałaby się skusić na taki eksperyment, szerzej mój zamysł mogę przedstawić na PW.

No i przekonam się, czy te 11 stron pisania o erotycznych sesjach może wydać jakiekolwiek owoce.
 
Zapatashura jest offline