Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 12:04   #98
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bardzo fajna sesja przyjemnie się czytało. Anonim jak zwykle mnie zaskoczył po raz kolejny biorąc koncept który wydawał się głupim dowcipem i wyciągną z niego mnóstwo głębi której się tam nie spodziewałem. Wielkim + sesji był z pewnością specyficzny humor w którym gracze wtórowali Mistrzowi

Brawa należą się wam za to że rzeczywiście zacząłem się martwić o żuliki i obchodził mnie ich los. Szczególne gratulacje należą się Gargamelowi bo dylematy Vela momentami były wręcz wzruszające co było ostatnią rzeczą której się w tej sesji spodziewałem...

Stalowy moim zdaniem najlepiej wczuł się w uniwersum a Mistrz Kamil mimo krótkich postów stylistycznie wpasował się w zachowania i sposób myślenia jaki spodziewałbym się po takiej postaci.

Nawet myślałem żeby zgłosić się w trakcie trwania sesji żeby wypełnić rolę złomoklety który pomagał z laptopem ale kiedy odezwał się Someirhle zrezygnowałem z tego z powodu braku czasu.

No, cóż w każdym razie jeszcze raz gratuluje i dziękuje za przyjemną i zaskakującą lekturę
 
Brilchan jest offline