Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 13:12   #10
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
W twojej indywidualnej ocenie, oczywiście tak może być. Nie przesądza to jednak o wartości tej imprezy.

Byłam 3 razy na OT, w tym roku też jadę, bo OT jest specyficzne... Prawdą jest, że mam tam masę przyjaciół, do których z chęcią wracam, więc może faktycznie "mam spore plecy" (bo do małych też nie należę), ale ja bym poleciła każdemu wyjazd tam i przekonanie się na własnej skórze czy taka koncepcja mu odpowiada.

Ilu ludzi tyle opinii. Jeśli mamy porównywać to też posiadam odniesienie - byłam chociażby na ostatniej edycji Tornada zanim stał się Rafinerią i dużo bardziej odpowiada mi LARPowanie w klimacie "jedynego piwa na świecie, które smakuje dokładnie tak samo na zimno jak na ciepło".
Czy wam też sprawdzicie sami na OT .
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem