Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 17:41   #11
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Powiedzmy to sobie bardzo prosto i szczerze, osoby które są przyzwyczajone do konwentów "szkolnych" na OT nie będą się raczej czuły dobrze. Brak bieżącej wody (nie wspominając o ciepłej wodzie czy prysznicach), prąd dostępny tylko z generatorów (choć obecnie sporo grup już takowe posiada i nie ma problemu z naładowaniem telefonu czy batki do repliki za symbolicznego browara) i czysto biwakowe warunki mieszkalne to dla częsci osób po prostu za wiele żeby mogły się dobrze bawić. I to pierwsza podstawowa sprawa. A co do tego, że ktoś bez znajomości i "pleców" nic na larpie nie zrobi to jak dla mnie zupełnie nieprawda, "czerwoną koszulą" na OT zostają osoby które nie umieją same stworzyć sobie postaci z celem. Bo fakt faktem główny nacisk fabularny kładziony jest na interakcję między frakcjami ale były już osoby bezfrakcyjne które potrafiły same sobie nakręcić indywidualnego questa a do tego jeszcze wciągnąć w to innych. Ponadto od kilku lat można dostać od orgów zadania indywidualne które pomagają znaleźć sobie zajęcie.
Ale nie rozpisując się dalej- ja OT pokochałem, poznałem tam na prawdę świetnych ludzi i za każdym razem jak dojeżdżam na lotnisko mam na gębie takiego banana, że mogę sobie uszy obślinić .
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"

Ostatnio edytowane przez Durendal : 15-05-2014 o 17:45.
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem