Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 18:56   #15
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Durendal Zobacz post
Większość różnego rodzaju kwasów załatwiana polubownie albo kończyła się banem dla winowajcy.
Czyli nie zaprzeczasz, że były i wiesz o nich?!?

Cytat:
Napisał Durendal Zobacz post
Jeśli chcesz komuś coś zarzucać to pisz personalnie z nickami bo na prawdę, biorąc pod uwagę moje doświadczenia z OT zwyczajnie Ci nie wierzę.
Primo: nie musisz mi wierzyć. To twoja personalna sprawa w co wierzysz a w co nie.
Secundo: To nie miejsce i czas, aby wywlekać takie sprawy. Nicki się zmieniają, a ty - z całym szacunkiem - jesteś jakimś adwokatem, czy może znasz wszystkich, którzy tam byli? Rudaad przyznaje, że ma plecy na OT, więc zakładam, że też masz - może wieć nie widzisz z tego miejsca wszystkich spraw? Bo nie czarujmy się - na wielu konwentach dostanie się coś za frico i nie jest to nic nadzwyczajnego. W jednym poście piszesz o ładowaniu baterii za browar, a w drugim o gratisowej podwózce - znaczy rozstrzał barteru jest znaczny... i zupełnie inaczej kształtują się ceny dla orga, inaczej dla gścia z plecami, a inaczej dla pierwszego lepszego.

Chcesz bronić OT - proszę bardzo. uważasz, ze jest cudowny i słitaśny? Twoja wola i twoje zdanie. Ja mam inne. EOT
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem