Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2014, 17:24   #10
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Dwóch graczy zatem jest, czekam jeszcze tylko na Ferr-kona i możemy zaczynać (przygotujcie się na jakiś gargantuiczny post). Tak czy inaczej za kilka dni zaczynają się moje wakacje, co, z góry mówiąc, nie będzie się równać z moją niemożnością odpowiedzi w sesji, ale *zdecydowanie* nie będę w stanie zawsze prowadzić długich rozmów z docu, ponieważ trudno mi będzie przewidzieć kiedy będę mieć internet (postaram się być jednak zawsze wówczas obecny w docu, więc wchodźcie i piszcie jak będziecie mieli czas, może akurat mnie złapiecie), zatem większość tekstów na sesję pisać będę offline. Znaczenie to może mieć chyba tylko dla Quelnathama, jako iż jedyny trwa od początku sesji, ale chcę powiedzieć, że *tak*, możecie tworzyć postaci poboczne, możecie wyprowadzać się sami z różnych sytuacji, jeśli nie są silnie fabularne, to i konwersacje z NPC możecie sami dokańczać w razie czego, toteż nie pytać się "czy można", tylko śmiało pisać. Jeśli będę miał zastrzeżenia, na pewno zwrócę uwagę.
 
Ghoster jest offline