Wątek: Cyberpunk 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2014, 22:31   #44
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Heh... Powiedz mi proszę jakie jest twoje pytanie, bo nie znalazłam jeszcze żadnego związanego z tematem sondy we wszystkich twoich wypowiedziach?

Pytałaś czy mój podpisany jako "podsumowanie" post jest rekrutacją - oczywista sprawa - nie, nie jest.

Do tego krytykujesz warstwę organizacyjną - przepraszam, ale czego? Sondy i podsumowania informacji o pomyśle na sesję?

Co do dzielenia graczy na równych i równiejszych - wszystkie osoby z ciekawym pomysłem na postać zapraszam do siebie na PW. Masz taki to na pewno porozmawiamy jeśli nie masz to niepotrzebnie zniechęcasz innych.

Odrobinę źle zinterpretowałaś moją wypowiedź, ale już obie wiemy, że nie udało Ci się znaleźć niczego innego. Mimo to wytłumaczę: praktycznie każda rozmowa z kimś podzielającym twoje zainteresowania potencjalnie może zapewnić Ci pomysł na fabułę sesji bądź jej elementy. Nie przesądza to wcale o tym czy gracz będzie brał udział w sesji i czy akurat ten konkretny pomysł z jego historii zostanie wykorzystany.

Zapewniam również, że nie tylko ja będę prowadzić sesje, więc na moje słowo lub ocenę nie będziesz musiała się zdawać jeśli tylko zdecydujesz się zagrać.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline