Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2014, 15:27   #6
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Witam się ze wszystkimi i z każdym z osobna. Podobnie jak Autumm - z niektórymi grałem, niektórym prowadzę, niektórych czytam/czytałem, a reszty nie kojarzę. Mimo to, wszystkim życzę powodzenia i weny w tej, naszej przygodzie.

O sobie nie napiszę za wiele, bo nie lubię. Mechanikę D&D znam w ograniczonym stopniu, a Zapomnianych Krain wcale, jeśli nie liczyć wiedzy wziętej z cRPGów. Za to mogę zaoferować swoją pomoc w edycji avatarów i innych grafik. Photoshopa znam i coś w nim potrafię - zmieniać kolor, kolorować, zmniejszać, ramkować, etc. Romanse w tej kwestii proszę na PW. Numer GG w profilu jest, ale bardzo rzadko używam tego komunikatora, więc najlepiej umówić spotkanie.



O Jehanie słów kilka

Jehan nie jest stąd, to da się zauważyć na pierwszy rzut oka; do "dzikiej północy" pasuje jak wół do karety. Często gęsto odwiedzał rodzinę Colbertów - Jona i jego córkę Debrę - czy to w Luskan, czy to w Ybn Corbeth skąd pochodzą. Bywający w Luskan mogą go również kojarzyć ze znajomości z Jocelynem Maynardem, jednym z tamtejszych zaklinaczy. O Jehanie niewiele wiadomo ponad to, że pochodzi gdzieś z odległego południa, co potwierdza jego lekki amnijski akcent. Podobno para się mało legalnymi procederami, ale jakoś mało kto w to wierzy.

Jehan bowiem wygląda na wcielenie niewinności i ciężko brać go za poważne zagrożenie. Chudzielec przeciętnego wzrostu, może mieć w żyłach nieco elfiej krwi, która obdarzyła go delikatnymi rysami twarzy i długimi blond włosami, ale uszy ma zwyczajne, ludzkie. Miły, sympatyczny, dobrze wychowany i kulturalny. Rapier zdaje się nosić od parady.




Pozdrawiam,
Aro.is


P.S. Czaromiotów rzeczywiście był urodzaj.

P.S.2 Wszyscy grają postaciami jednoimiennymi, tylko nie ja.



EDIT: Mój nick na MW to Arois, czyli jak tutaj tyle że bez kropki.
 
__________________
"Information age is the modern joke."

Ostatnio edytowane przez Aro : 19-05-2014 o 15:37.
Aro jest offline