Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2014, 15:34   #7
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Czas do 11.55 dnia zaćmienia Chcę wiedzieć gdzie jesteście w chwili, gdy słońce zacznie się chować i jakie działania - lub ich brak - podejmujecie w związku z potencjalnym atakiem nieumarłych. I jest wiosna, pogoda dopisuje póki co

Co do światotworzenia - twórzcie radośnie, ale i konsultujcie. Porobiliście sporo NPCów z Ybn, muszę ich ogarnąć i spisać, żeby się nie okazało, że jest 3 kapitanów łuczników, 5 burmistrzyń, 8 skarbników itp Poza tym część z Was jest personami charakterystycznymi, które inni mogą kojarzyć w mieście.

Aro.is, nie jednoimienne; po prostu panel uzupełniałam lewą ręką w czasie posiłku Poprawią, nie martw się.

Właśnie się starałam zebrać świeże mięsko; nie lubię grać na zasadzie "te same nicki, tylko awek postaci nowy". Nuuudy.

Harard, podziękuj Autumm, to ona znalazła.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 19-05-2014 o 16:45.
Sayane jest offline