Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2014, 18:17   #202
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Nigdzie nie napisałem o widzimisię MG. Nawet jakby coś takiego miało miejsce jesteś przecież MG i nic takiego bym Ci nie zarzucił, bo to Mistrz kreuje świat, a my jedynie staramy mu się w tym pomóc i najlepiej jak potrafimy odgrywać wybrane przez nas role. Tym, że Winkel dostał sporo PD akurat się nie przejmuje, a nawet cieszę się z tego. Po prostu "pokonani wrogowie" zabrzmiało mi nieco jak "PD za zabijanie", a nie jak właśnie zbieranie życiowych doświadczeń. Gra jest losowa i mi to nie wadzi. Ba. Jestem z tego zadowolony, bo zwykle wychodzi na to, że trzeba główkując wziąć pod uwagę ewentualność niepowodzenia (wymyślić plany B, C, itd.).

Jak to teraz tak wyjaśniłeś to rozumiem dlaczego są takie, a nie inne kryteria. Po prostu zapytałem o coś co wydało mi się niejasne. Szkoda, że Jost nie został w karczmie. Może by uratował biedną dziewczynę i ocalił plecak Berta. A tak to pomógł dobić już stygnącego niemal kulejącego biedaka. Na przyszłość radź się mnie, Kerm. Hehe.
 
Lechu jest offline