Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2014, 21:29   #76
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Nie pozostaje nic innego niz czekac na wyniki rekrutacji
Piszesz to już po raz trzeci, czy czwarty Powodzenia na maturze jutro! Zazdroszczę, że ty będziesz miał to jutro wieczorem za sobą, a ja muszę czekać...

Cytat:
ale skoro taki koncept sesji to nie dziwota
Taki koncept sesji - ale spokojnie! Nie zdziwta się, jeśli przygoda pójdzie w nieoczekiwanym kierunku...

Zostały dwa dni, wtorek i środa do północy, na dosyłanie kart. Niecierpliwię się strasznie, chciałbym już rozpocząć. Mam nadzieję, że entuzjazm w kwestii wysyłania kart, przełoży się także na entuzjazm odpisywania w sesji Chciałbym, żeby to ruszyło z kopyta, żeby od razu zawiązały się jakieś koleżeństwo i wzajemne zrozumienie w drużynie. Eniłej, dzięki wszystkim za karty, czekam na kolejne (paru zadeklarowanych jeszcze się ostało) a generalnie dziękuję bardzo za zainteresowanie sesją. Tych przyszłych, co się dostaną, zapewniam, że dołożę wszelkich starań by grało się przyjemnie... I oczekuję wzajemności. ależ mnie ciężkie wybory czekają...
 
__________________
Marchewkom tak a burakom NIE!

- Zenek, "Buraki"
denmad jest offline