Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2014, 11:42   #12
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Dziękuję za odzew, mam nadzieję, że to nie koniec. Korzystając z okazji chciałbym podkreślić w sumie oczywistość, że sondy - pomimo że publiczna - nie traktuję, jako deklaracji gry, więc głosujcie bez presji.

Postaram się teraz odnieść do różnych kwestii, które padły w dotychczasowych komentarzach.

Someirhle, przyjąłem, aczkolwiek przyznam szczerze, że nie myślałem o czymś takim. W każdym razie mechanicznie da się to stosunkowo łatwo zrobić na FAE, więc kto wie, co przyniesie los.

Campo Viejo, dokładnie o to mi chodzi. Spontaniczna rozróba, szast-prast i po krzyku.

Baird, bo to nie mają być pojedynki gladiatorów z kaloryferami na brzuchu, tylko zadyma z udziałem miejscowego opoja, grubego karczmarza, cycatej barmanki, czy najemnika weterana (przy czym wszyscy mają jednakowe szanse na start).

denmand, przyjąłem, ale zasadniczo nie planuję bezpośredniej kontynuacji - to jest pomyślane jako jednostrzał, krótka piłka. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, żeby postać tu stworzoną wykorzystać później gdzieś indziej.

Aschaar, podzielam w dużym stopniu te obawy. Stąd ma być szybko i wściekle, żadnego pitu-pitu. Nie wiem, czy to wyjdzie bardziej, czy mniej fajnie, ale zakładam, że zanim ludzie zdążą się znużyć, czy coś, to już będzie pozamiatane.

Marrrt, też sobie to wyobrażałem, jako klasyczne pranie po gębach, więc zastrzeżenie zostanie uwzględnione.

Chyba tyle na razie, jeśli coś pominąłem, albo pojawiły się nowe wątpliwości, to piszcie.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline