Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2014, 03:24   #10
Fantomeks
 
Fantomeks's Avatar
 
Reputacja: 1 Fantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnieFantomeks jest jak niezastąpione światło przewodnie
Muszę zgodzić się z Aschaarem, nieco cykam się przed wysłaniem gotowej postaci członka gangu, o którym nie wiem zupełnie nic. Chociażby ten jeden przykład anarchista/nazista. Niby jedno słowo, a wiele zmienia w kwestii historii i charakteru naszego pokemona. I tak dobrze, że Rosja to mniej więcej ujednolicona kraina, bo co by było, gdyby funkcjonowały jeszcze etnogangi? Sugeruję jednak określić jakieś ogólne normy, bo to naprawdę jest za wielka biała plama.

Od biedy - chociaż to raczej nędzny pomysł - możnaby tutaj, w rekrutacji zamieścić zdanie-dwa o postaci, którą wymyśliliśmy. Tym samym każdy kolejny gracz miałby jakiekolwiek pole odniesienia. Z drugiej strony dużym minusem jest to, że to trochę takie zrzucanie odpowiedzialności na tego, kto akurat wyskoczy przed szereg.

Póki co się wstrzymam, póki problem nie zostanie rozwiązany. Bo to jest problem. Jeszcze nie wiem, w której rekrutacji złożę, ale bardzo bym chciał. Bo rekrutacja fajna, bo cyberpunk, bo Rosja. Ale jak mówiłem, boję się. Bardzo nie lubię wkładać w coś pracy, by potem okazało się, że wszystko spoko, ale praca nie na temat, więc proszę sobie już iść.

Pozdrawiam,
F.
 
__________________
Róże są czerwone, bywają i białe
Chociaż jestem zabawny, nie umiem rymować.
Fantomeks jest offline