Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2014, 17:15   #13
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Dzień dobry, hej wszystkim. Kłania się Nefretete. Dawno mnie w tym dziale forum nie było, ale takiej okazji nie mogłem odpuścić i chętnie sobie przypomnę jak to jest grać w Smoki i Lochy.
Lubie dialogi, ale nie przebywam godzinami na docu, więc o ile jestem na nie zawsze nastawiony pozytywnie to jednak ich prowadzenie może być momentami długie i męczące.

Ur-Thog (Jeden Kieł). Wysoki i dobrze zbudowany półork o urodzie raczej po orczym przodku. Jego kolor skóry podchodzi pod szarą zieleń. Twarz ma bardzo charakterystyczną i nie trudno go spamiętać w tłumie. Odziany skromnie, równie skromnie uzbrojony. Przechadza się uliczkami miasteczka trzymając na barku drzewiec dwuręcznego topora. Kojarzony przez mieszkańców z Thayskim handlarzem, dla którego pracuje odbierając długi.
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline