Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2014, 09:46   #16
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Macie tu dwie mapki: Królestwa i Doliny. Proszę, żeby ci, którzy są z okolic zaznaczyli na nich jakie tereny znają/skąd pochodzą, żeby potem wiedziała przy opisach czy mam dodać jakieś ekstra informacje.

Mapa doliny
Mapa Królestwa

Powysyłałam Wam też na MythW zaproszenia do gry (Ybn Corbeth) i kontaktów - po ich przyjęciu musicie sami przyporządkować kartę postaci do gry i wtedy będę wszystko widzieć


POZYCJE W MIEŚCIE
NA KONIEC TURY


Co do rozstawiania się po mieście - tak z grubsza. Osoby walczące mogą dołączyć do:
  • obrońców Bramy Południowej;
  • obrońców Bramy Północnej;
  • rozstawić się na murach z kusznikami;
  • rozstawić się na terenie okalającym świątynię (mimo zabezpieczeń Grimaldus woli dmuchać na zimne);
  • patrolować miasto.
Osoby, które nie chcą się bić - dowolnie

Oczywiście chciałabym to wiedzieć przed swoim postem - ogarniać sesję będę w sobotę, post w poniedziałek.

UWAGA: w ramach "startowego prezentu" od MG można - zamiast magicznego przedmiotu - dostać coś innego (ale nic do statystyk). Np. Romulus wynegocjował sobie szczeniaka mabari, a liliel duma nad nietypowym chowańcem. Macie czas do piątku wieczór na zastanowienie się.

Co do formalności - wiążące są dla mnie ustalenia:
- paneli sesji - na dzień 26.05
- historii postaci - na dzień 24.05

Po tym czasie dodatkowe zakupy i zmiany w historii proszę mi zgłaszać.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 22-05-2014 o 22:44.
Sayane jest offline