Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2014, 23:19   #2
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Wszechmocny Potworze Spaghetti.

Toż to jest cudo jakoweś.

Na taką sesję czekałem. Co prawda będę się bał kontaktować z magami, bo na poziomie dwudziestym nie widziałem walki z magiem, o której zwycięstwie nie decydował rzut na inicjatywę, ale nonetheless, jestem zainteresowany.

Czy mówiąc "wszystko" masz na myśli też Tome of Battle? Bo w moim doświadczeni wszyscy myślą, że to jest jakieś zło wcielone albo dodatek nieoficjalny ale moim zdaniem to jedyna opcja, by postać walcząca w jakikolwiek sposób równała się z magiem na tym poziomie

EDIT: Noooo, dobre zrobieni barbarzyńcy i wojownicy mogą coś tam zrobić, ale przy druidzie czy czarodzieju to i tak nic :<

EDIT2: Nie pytam o buy-off, bo na tym poziomie moglibyśmy swobodnie brać nawet LA+6, ale mimo wszystko zapytam - czy jest szansa, byś odpuścił nam powiedzmy LA+1 albo +2? Po prostu na tym poziomie rasa już nie ma takiego wielkiego znaczenia, a ten poziom/dwa ma potężne znaczenie a można wtedy pobawić się swobodniej w kombinowanie z innymi planami i w ogóle.
 

Ostatnio edytowane przez Ferr-kon : 23-05-2014 o 02:23.
Ferr-kon jest offline