Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2014, 16:24   #110
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Czemu głównego zainteresowanego? I czemu uważasz, że na końcu? Jakich znów numerów? Przecież nie wiesz co dostali inni. Nie wiesz jaka jest ich reakcja. Nie wiesz, czy dostali PW przed tobą czy po.

Serio, przecież te PW (jak niektórzy wiedzą, a inni nie, bo dostali innego rodzaju PW) zawierają w sobie pytania. Proste TAK lub NIE. I ich PW wyglądają inaczej niż twoje.

To tylko przeszłość postaci, jest jak plastelina, można ją modelować, żeby dostosować do teraźniejszości gry. Co innego przyszłość postaci - tu sam decydujesz w odpisach w grze co robi twoja postać, do czego dąży. Twój tajny odpis o Elzie z tego co wiem nie jest sprzeczny z historią postaci, którą napisałeś, więc nie wiem co w tym złego.
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
-Nie znamy się właściwie. Więc powiem tyle, że dla mnie gra zaczyna i kończy się w postach. A komenty i reszta to reszta.
W takim układzie: czemu czytałeś odpis Sunniego o Elzie i o jego podejrzeniach co do Andrewa? To metagra. Tak samo jak komenty i reszta. Zapytaj graczy od Big Billa i Connora. Oni na 95% nie czytają tego co nie jest dla ich postaci - chyba, że w ich odpisie będzie, żeby czytali (jak ostatnio, że Big Bill widzi jakie Connor ma kłopoty). Oni zazwyczaj też nie czytają komentów, bo gra zaczyna się i kończy w grze (i w tajnych odpisach na PW, które od czasu do czasu mogą pojawić się jeżeli uznam, że zbyt intensywnie ludzie czytają nie swoje odpisy i tego wymaga fabuła LUB ktoś powie mi czemu tak dla niego jest ciekawiej - to drugie miało miejsce w sytuacji z Elzą i było na tyle dobrze uzasadnione, że przyznałem, że to dobre).
 
Anonim jest offline