Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2014, 09:17   #1
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
[Wiedźmin; storytell] Moje wielkie, cintryjskie wesele...

ZANIM WYŚLESZ KP:

Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy chcesz wziąć udział w sesji - odejdź w pokoju, nikt Cię do tego nie zmusza. Włożyłem pewien nakład pracy w złożenie przygody do kupy. Jeśli zamierzasz rezygnować po paru postach - zrezygnuj tym bardziej. Szkoda mojego i Twojego czasu.
Jeśli jednak jesteś pełnoletnią, dojrzałą emocjonalnie, kreatywną osobą i - przede wszystkim - chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie zrodzonym w głowie Andrzeja Sapkowskiego - tak, to jest temat dla Ciebie

-------------------------------------------------------------------

Muzyka

Witam w temacie rekrutacyjnym do mojej pierwszej przygody prowadzonej na Last Inn. Scenariusz w zamyśle miał być jednostrzałem, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by przekształcił się w prolog do dłuższej kampanii - o ile spodoba się uczestnikom i wyrażą taką chęć.
Szukam 3-4 śmiałków (bądź śmiałkiń) chętnych zakosztować cintryjskiej gościnności. Miejscem akcji będzie naturalnie Cintra, a dokładniej niewielka wieś położona u podnóża masywu Amell. Czas akcji - krótko po wydarzeniach z Pięcioksięgu (uwaga: nie uznaję storylinii z gier komputerowych z racji ich niezgodności z kanonem). Niech Was jednak nie zmyli tytuł. Początkowo może i będzie sielankowo, ale im dalej w las, tym więcej drzew, jak mawiają krasnoludy
Zainteresowanych moim stylem prowadzenia odsyłam do pokrewnego tematu.

Co do samych kart postaci - mają zawierać podstawowe dane nt. BG, tj.: ich wygląd, umiejętności, zady, walety, cechy charakteru, krótką historię (im mocniej postać osadzona w świecie, tym lepiej) itd. - po standardzie. Drużyna, wedle Waszego uznania, może znać się od początku lub poznać się dopiero na miejscu. Zamierzam położyć nacisk na odpowiednie aspekty rozgrywki, by gracze nigdzie się nie spieszyli, mieli okazję na spokojnie pozwiedzać, porozmawiać między sobą lub z BN-ami, tak, by maksymalnie wczuć się w klimat przygody. Czas nadsyłania kart (na priv) - do przyszłej soboty.

Mam nadzieję że o niczym nie zapomniałem. W razie wątpliwości piszcie Zapraszam!

-------------------------------------------------------------------------------

UPDATE - nadesłane karty postaci:

Arvelus - wiedźmin Kirryl
Chienne - bard Cerro
Falcon911 - najemny zabójca Morhan aep Gwerdyn
piotrek.ghost - ex-żołdak, Charles-Nicolas de Saulx-Tavannes
kymil - czarodziej-renegat, Cedrik Mallorey
 

Ostatnio edytowane przez Rodriguez : 31-05-2014 o 12:02.
Rodriguez jest offline