Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2014, 22:18   #23
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
Dobra, chciałem powiedzieć dużo, ale powiem mało.

Zormar, styl w którym piszesz posty nie przejdzie.

Cytat:
Kilku z tych, którzy razem z nim do tej pory podróżowało wykazało się rozsądkiem i postąpili razem z nim.
tak się nie robi, chłopie. Piszesz bardzo ładnie, i spoko, ale kurwa, storytelling nie oznacza, że samemu można decydować o przebiegu zdarzeń. Jeśli nie zauważyłeś "reszta" uczestników, oprócz Foltesta, Zofyi, rębaczy i rycerstwa, to tylko wy, gracze. Skąd więc przekonanie, że kilku z nich z radością wyraziło chęć ruszenia z tobą na rekonesans???

Cytat:
Sprawdzili półkę, która na całe szczęście była dość solidna, a jej krawędzie nie informowały na razie o tym, by szybko miał się zmienić ich układ.
... A jeśli powiem, że gucio prawda, że półka zaraz się zawali? NIE MOŻESZ deklarować akcji i sam decydować o ich efekcie. To rola MG. Powinno to brzmieć: "Gryffin poszedł zbadać skałę. Zamierzał upewnić się, czy półka skalna jest bezpieczna, czy nic im nie grozi" a w mojej odpowiedzi pojawiłby się efekt obserwacji krasnoluda. IMHO pojechałeś po bandzie.


Cytat:
Na koniec zwiadu przyszła pora na las, który to okazał się wbrew pozorom mało niebezpieczny, a przynajmniej w obecnej chwili.
Tym już wygrałeś. Do cholery, nie zamieściłem opisu lasu z prostej przyczyny - jego opis miał się pojawić kiedy już weń wkroczy grupa osób która pozbiera drwa na ognisko! może miałem zgoła inne plany? Skad wiesz, że okazał się mało niebezpieczny? Serio, ogarnij cztery litery.

Jako, że na doc'u się dzieje, założe wspaniałomyślnie, że faktycznie - niektórzy gracze pomogli ci w rekonesansie, niektórzy poszli po drewna. Dobra, niech będzie, ale robię to tylko dlatego, że nie chcę zmuszać was do edycji doca i tak dalej. Okej, załóżmy, że te zbieranie drewna itp było tylko intrem i teraz siedzicie sobie koło ognia.

Ale na litość boga na przyszłość - NIE MOŻNA tak robić, do jasnej ciasnej.
 
__________________
Marchewkom tak a burakom NIE!

- Zenek, "Buraki"
denmad jest offline