Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2014, 21:52   #11
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Witam.
Na początek chciałbym zaznaczyć, że miło wrócić na LI po kilku latach przerwy. Trochę mi brakowało pisania. Fajnie, że sesja w klimatach ME, bo bardzo podoba mi się to uniwersum. To tyle ode mnie, a teraz trochę o mojej postaci. To że jest człowiekiem, to oczywiście zobaczycie gdy go spotkacie. To, że jego klasa to strażnik, to już nie jest takie oczywiste i pewnie tego się nie domyślicie.

Czy możecie go znać? Owszem.
4 lata temu na stacji Omega i w kilku przyległych systemach zaczęła się rozwijać mała firma chemiczna. Dostarcza polimery

dla różnych gigantów takich jak Kassa Fabrication, Ariake Technologies czy Devlon Industries. Firma nazywa się ArgenStar.

Firma rozwinęła się bardzo szybko (biorąc pod uwagę dużą konkurencję). Wzbudziło to podejrzenia wielu zawistnych typów.

Podobno firma jest przykrywką do prania brudnych pieniędzy, a szybki rozwój zapewnia gotówce płynącej z handlu bronią, narkotykami oraz żywym towarem. Półtorej roku temu do władz spółki dołączył młody (poniżej 30) Dyrektor Operacyjny Jason Jacobsen. Nikt nie wie skąd się wziął. Złośliwi mówią nawet, że awans na dyrektora otrzymał bezpośrednio z szeregów Błękitnych Słońc. Może jest w tym coś prawdy, ponieważ na stacji Omega często spotyka się z przedstawicielami właśnie

Błękitnych Słońc. Jeśli ktoś miał nieco więcej do czynienia z własnie tym gangiem, to proszę o jakiś kontakt na priv, to może coś rozjaśnię.

W każdym razie Jasona mógł spotkać ktoś kto w ciągu ostatnich 18 miesięcy przebywał na stacji Omega w jakimś luksusowym

klubie. Mógł go też spotkać ktoś kto przez ostatnie 3 miesiące przebywał w Cytadeli, bo tutaj ArgenStar negocjowała duży

kontrakt z Kass Fabrication. W tym czasie Jason również nie unikał luksusowych klubów, alkoholu czy innych rozrywek popularnych wśród młodych pięknych i bogatych.

Codziennie jada śniadania w jednym z lokali w prezydium, czytając na swoim omni-kluczu wiadomości gospodarcze. Zawsze jest ubrany w schludny garnitur. Choć nosi zarost to wygląda na niezwykle zadbanego.
 

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 27-05-2014 o 22:16.
Mi Raaz jest offline