Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2014, 11:24   #22
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post

Pinn. Używanie doca jest raczej musem. Na razie jednak nie ma jej nawet w docu wiec sie nia nie przejmuj.
Co do tylko lokacji, jak można już zauważyć, lub wkrótce odkryjecie najkorzystniejsze dla was jest czytanie wszystkich postów aby uzyskać większy wgląd w sytuacje. Później fragmenty będą odnosić się do kilku postaci w jednym miejscu.
Zazwyczaj to co zniechęca mnie do grania w jakiejś fajne sesji to używanie doca i duża liczba graczy, ale tutaj mam do czynienia z dawno poszukiwanym orzeszkiem więc zagryzam zęby i biorę się do odpisów

Mimo wszystko lepiej będzie wg. mnie jeśli przy lokacji też będą pisać osoby , które występują w tym fragmencie. Po prostu łatwiej będzie się rozeznać i nie będzie sytuacji , że się kogoś pominie myśląc , że go tam nie ma
 
Pinn jest offline