Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2014, 16:07   #101
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
(czepialskie Zombi się czepia )
-Hmm... Bo to Zombie zaczepne jest a nawet zaczepno - obronne może jak po abgrejdach jakichś fajnych...



Cytat:
Odnośnie Fantomeksa-dwa dni temu miał odpisać, sam tak powiedział, a tu posta ani widu ani słychu. Można walnąć tekst o wzajemnym szacunku, bla bla, bla. Tylko po co? Jedźmy już dalej po prostu, bo to się nudne robi.
-Fakt. Tolerancja tolerancją ale jeden Gracz nie może wstrzymywać całej sesji na tak długo.



Cytat:
A ja się nie będę odzywał. Pochodnię i stos przygotuję na kiedy indziej
-Nie no czemu? To calkiem dobry pomysł jest. Zwłaszcza póki my mamy Inicjatywę a nie to domiszcze. Te stare domiszcza to ponoć całkiem szybkie som... Tak więc wiesz, jakby eee... jakiś wypadek się zdarzył temu domowi... przypadkowo oczywiście... To ten, mamy dila byśmy sobie gdzieś na słoneczku przekimali de trzy tygodnie i byłby luz... Mnie się taka opcja podobuje nawet bardzo, bardzo... A tak to się trzeba będzie pewnie z czymś nieprzyjemnym użerać...



Cytat:
Emmm Valth...wiesz że to nie ten system, prawda?
-Oj tam, oj tam... W tym systemie z dwoma kometami to są różne specjalne bronie, czary, rytuały na takie domiszcza... Przydałoby się nam myślę Valth nieźle kombinuje moim zdaniem



Cytat:
Odłóż ten młot i wisior komety o dwóch ogonach...
-Jak jakieś fajne to by ładnie poszedł na ebay... Byłoby coś za co te wakacje się wakacjować.



Cytat:
System systemem, dobry stos nie jest zły
-Hmm... Jak słyszę w ustach MG słowo "stos" to mi się jakoś tak dziwnie ciepło robi niekoniecznie tylko na dzuszy.... Ognisko Nimi, myśl o ognisku, na pewno chodziło Ci o ognisko, wiesz wieczór, integracja, kiełbaski iiii ognisko.



Cytat:
Dobra niech będzie to:
-Oooo! Fajowy! Biorę! Albo dwa, bo jeden pewnie wyrzucę krytyka na zacięcie i mi wybuchnie a drugi zgubię albo zepsuje.... No to w sumie chyba trzy bym musiał mieć...
 
Pipboy79 jest offline