Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2014, 17:26   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Żeby wczuć się w klimat systemu korzystałem z dwóch stronek pierwsza to opis na pożerającej czas i życie stronie TVTroopes TabletopGame/Shadowrun - Television Tropes & Idioms

A drugi to shadowrunowa wikipedia Shadowrun Wiki

Z tego pierwszego źródełka informacji utkwiła mi pewna złota myśl która idzie mniej więcej tak:

-Nawet najbardziej zielony runner wie że nie można usłyszeć gorszej informacji na temat zlecenia niż "to łatwa robota". Wtedy wiesz że nieźle wdepnąłeś ale kasa dobra więc warto spróbować

Moja postać uważa że córeczka albo ma jakieś akcje \ fundusze powiernicze przypisane na swoje nazwisko po ukończeniu konkretnego wieku albo ma jakieś talenty magiczne. Tak czy siak pakujemy się w jakąś wojnę korpów

Pewnie nie zrobię żadnego fikuśnego fabularnego wstępu bo nie mam na to siły ale postaram się ubrać to co tutaj wypisałem w jakąś ładną formę i jeszcze dziś wrzucić zaległego posta
 
Brilchan jest offline