Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2014, 13:41   #28
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dragor Zobacz post
a co regeneracji chciałem zachować kanom
Spoko ja nie mam z tym problemu choć Stark może mieć zawsze można zrobić trzecią przygodę zainspirowaną tym obrazkiem albo jeżeli miałbyś ochotę to moglibyśmy spróbować ten scenariusz z herosami DC w świecie fantasy bo nie czytałem ale widziałem że ci grać znikną

Mógłbym spróbować zagrać Barrym a może ktoś jeszcze chętny by się znalazł )

Chyba że na razie masz dość mnie ? Zresztą cały czas mi chodzi po głowie ten krzyk rewolucji gdzie mógłbyś sobie zagrać Białą Damą ale nie wysunąłem się za bardzo po za fazę planowania z powodów zdrowotnych :P trochę obawiam się prowadzić ze względu na sytuacje zdrowotną ale jeszcze trochę i myślę że się w końcu przełamię


Jeszcze mam dodatkowe uzasadnienie dla zachowania Tonyego jest na odwyku i ma jeszcze mnie cierpliwości niż normalnie

edit2:fajny fanowski plakat

[MEDIA]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/q71/s720x720/10409713_633818306696416_9195241311255064478_n.jpg[/MEDIA]
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 30-05-2014 o 13:57.
Brilchan jest offline